• Hudobný odbor je najpočetnejší a ponúka štúdium hry na tieto hudobné nástroje: klavír, akordeón, gitara, husle, kontrabas, zobcová flauta, klarinet, saxofón, spev, bicie nástroje. Je charakteristický prepojením individuálneho vyučovania (hra na nástroji, spev) a skupinových aktivít (predmety hudobná náuka, komorná a súborová hra, komorný spev). Naši žiaci sa pravidelne zúčastňujú rôznych interpretačných súťaží, na ktorých dosahujú vynikajúce výsledky. Sme organizátormi Klavírnej súťažnej prehliadky, ktorá ma celoslovenský rozmer. Žiaci majú možnosť prezentácie na verejných, interných a výchovných koncertoch.
      • Tanečný odbor je zameraný na moderný tanec hip hop. Pohyb je deťom veľmi blízky. Štúdium v tanečnom odbore si vyžaduje nielen talent, ale aj sebadisciplínu, vytrvalosť a usilovnosť. Deti sa učia tvoriť a pracovať v kolektíve, získavajú harmonický telesný rozvoj jednotlivých svalových oblastí, pevnosť chrbtových svalov a pružnosť chrbtice.
        Dokážu sa orientovať v priestore. Po ukončení štúdia sa žiaci realizujú v rôznych tanečných zoskupeniach.
      • Vyučovanie vo výtvarnom odbore je zamerané na rozvoj výtvarnej tvorivosti a na
        spoznávanie výtvarných techník: kresby, maľby, grafiky, modelovania, keramiky.
        Činnosť výtvarného odboru je široká a mnohostranná. Výtvarníci svojimi prácami
        reagujú na rôzne aktuálne témy – ekológia, ochrana zvierat, boj proti drogám, COVID-19.
        Práce žiakov výtvarného odboru každý rok putujú na rôzne súťaže, na ktorých získavajú krásne ocenenia.